+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Bramy dwuskrzydłowe

Brama dwuskrzydłowa to szyk i elegancja

Brama dwuskrzydłowa jest swoistym elementem każdej nieruchomości. Przy bramach przesuwnych jest także jednym z często wybieranych typów bram przez inwestorów prywatnych. W związku z obowiązującym prawem budowlanym bramy dwuskrzydłowe mogą otwierać się jedynie do środka działki, co wymaga od potencjalnego inwestora wcześniejszego zaplanowania ich lokalizacji.

W przypadku bram dwuskrzydłowych istnieje możliwość motażu odpowiedniej dedykowanej dla tego typu rozwiązań automatyki. Na taką automatykę składają się dwa siłowniki, które otwierają i zamykają bramę oraz niezbędny osprzęt i elektronika.

Model bram dwuskrzydłowych ma wiele zalet. Po pierwsze, nie musimy jej umieszczać jak w przypadku bramy jednoskrzydłowej w narożniku działki (by skrzydło otwierało się na ogrodzenie). Brama dwuskrzydłowa tak naprawdę może znajdować się w dowolnym miejscu ogrodzenia, czyli tam gdzie jest to dla nas najbardziej atrakcyjne i wygodne. Musimy oczywiście pamiętać o tym, żeby zostawić sobie wystarczająco dużo miejsca na swobodne otwieranie się skrzydeł. Odpowiednio umieszczona brama dwuskrzydłowa nie uszkodzi elewacji nieruchomości lub elementów ogrodu.

Bramy dwuskrzydłowe jak każdy inny element ogrodzenia mogę być wykonane z gotowych elementó. Elementami takimi mogą być  panele, moduły, profil metalowy wypełniony drutem. Mogą być też wykonane na indywidualne zamówienia. W tym przypadku mogą być to segmenty kute według specjalnego kształtu czy wzór pasującego do całości ogrodzenia. Konstrukcja bramy dwuskrzydłowej daje większe pole popisu w przypadku jej wyglądu i wykonania i w tym przypadku zależne jest to jedynie od wizji inwestora i zasobności portfela.

Nasze doświadczenie pozwala nam już na początku całego procesu inwestycjnego wyeliminować błędy montażowe, doradzić klientom co się sprawdza a co jest tylko problemem w przypadku takich bram dwuskrzydłowych. Konsekwentnie nasze doradztwo przekłada się na zadowolenie klientów  z wyboru naszej firmy do realizacji prowadzonego przez siebie projektu budowlanego.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, krótkie terminy i fachową obsługę w zakresie produkcji i montażu bram.

Kupując nasze produkty inwestują Państwo w wysoką jakość i niezawodne działanie przez wiele lat.

Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań w dziedzinie bram wjazdowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprawdź poniższe produkty :