Produkcja ze stali

Produkcja ze stali

Produkujemy i wykonujemy mniejsze lub większe elementy ze stali, zarówno wysokogabarytowe konstrukcje stalowe budynków gospodarczych i przemysłowych, jak również nietypowe elementy metalowe na indywidualne zamówienia na podstawie przedstawionych rysunków klienta. Toczymy elementy metalowe na maszynach typu CNC, gwintujemy proste i skomplikowane elementy złączne, produkujemy kotwy fundamentowe o różnej wielkości do różnego typu zastosowań. Na podstawie opisu klienta jesteśmy w stanie sporządzić projekt techniczny produktu, który mamy wykonać.

KONSTRUKCJE STALOWE

Posiadamy liczną, wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, która bez problemu poradzi sobie z trudnymi zamówieniami na nietypowe i złożone konstrukcje stalowe. Nie tylko wykonujemy konstrukcje stalowe, ale dostarczamy je na miejsce budowy oraz zapewniamy montaż konstrukcji stalowych.

KOTWY FUNDAMENTOWE

Kosze kotwowe do mocowania słupów konstrukcyjnych, kotwy fajkowe, kotwy do murłat, kotwy płytkowe, śruby fundamentowe i ściągi to najczęściej spotykane na rynku nazwy określające kotwy fundamentowe Din 529.

TOCZENIE CNC

Oferujemy toczenie CNC na zaawansowanych, sterowanych komputerowo maszynach o wysokiej wydajności i precyzji pracy.
Posiadane przez nas maszyny pozwalają nam perfekcyjnie odwzorowywać w praktyce zaprojektowane przez nas lub klienta elementy, a także wykonać detale o identycznych parametrach w dużej skali.

GWINTOWANIE ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH

Zapewniamy szeroki wachlarz profesjonalnych usług, jakie wiążą się z obróbką metalu metodą skrawania, w tym gwintowanie elementów złącznych. Chcesz by Twój produkt posiadał gwinty a może poszukujesz gwintowanych prętów metalowych o różnej wielkości i długości.