+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Produkcja ze stali

Produkujemy i wykonujemy mniejsze lub większe elementy ze stali, zarówno wysokogabarytowe konstrukcje stalowe budynków gospodarczych i przemysłowych, jak również nietypowe elementy metalowe na indywidualne zamówienia na podstawie przedstawionych rysunków klienta. Toczymy elementy metalowe na maszynach typu CNC, gwintujemy proste i skomplikowane elementy złączne, produkujemy kotwy fundamentowe o różnej wielkości do różnego typu zastosowań. Na podstawie opisu klienta jesteśmy w stanie sporządzić projekt techniczny produktu, który mamy wykonać.

KONSTRUKCJE STALOWE

Posiadamy liczną, wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, która bez problemu poradzi sobie z trudnymi zamówieniami na nietypowe i złożone konstrukcje stalowe. Nie tylko wykonujemy konstrukcje stalowe, ale dostarczamy je na miejsce budowy oraz zapewniamy montaż konstrukcji stalowych.

TOCZENIE CNC

Oferujemy toczenie CNC na zaawansowanych, sterowanych komputerowo maszynach o wysokiej wydajności i precyzji pracy. Posiadane przez nas maszyny pozwalają nam perfekcyjnie odwzorowywać w praktyce zaprojektowane przez nas lub klienta elementy, a także wykonać detale o identycznych parametrach w dużej skali.

KOTWY FUNDAMENTOWE

Kosze kotwowe do mocowania słupów konstrukcyjnych, kotwy fajkowe, kotwy do murłat, kotwy płytkowe, śruby fundamentowe i ściągi to najczęściej spotykane na rynku nazwy określające kotwy fundamentowe Din 529.

GWINTOWANIE ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH

Zapewniamy szeroki wachlarz profesjonalnych usług, jakie wiążą się z obróbką metalu metodą skrawania, w tym gwintowanie elementów złącznych. Chcesz by Twój produkt posiadał gwinty a może poszukujesz gwintowanych prętów metalowych o różnej wielkości i długości.