+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Bramy panelowe

Bramy panelowe wysokogatunkowa stal, niezawodność na lata

Bramy panelowe to idealne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm developerskich. Wykonane z wysokogatunkowe stali bramy to produkt doskonałej jakości, który przetrwa wiele lat w nie naruszonym stanie i doskonałej kondycji.

Bramy panelowe są czesto wykorzystywane przez developerów w celu zamknięcia dojścia do budowanego osiedla, obiektu sportowego, gospodarczego czy wojskowego.  Taka brama zaapewnia ochronę nieruchomościom komercyjnym, typu osiedla, obiekty sportowe, gospodarcze, wojskowe czy parki krajobrazowe.

Ogrodzenia panelowe, które są częścią panelowych systemów ogrodzeniowych poddawane są procesowi cynkowania ogniowego co sprawia, że nie wymagają one żadnych zabiegów konserwujących a ich trwałość obliczona jest na wiele lat eksploatacji.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno całe kompletne systemy panelowe, jak i poszczególne jego elementy w postaci na przykład furtek czy bram.

Modułowa budowa paneli ogrodzeniowych powoduje że bramy panelowe  mogą być zarówno przesuwne, skrzydłowe lub dwuskrzydłowe.

Panele ogrodzeń, bram, furtek są zgrzewane punktowo oraz najczęściej potrójnie przetłaczane. Ich standardowa szerokość wynosi 2500 mm a wymiary oczka to 200x50mm.
Panele będące częścią ogrodzenia, wykonane są z różnej grubości prętów w wysokościach 1,2 m, 1,5 m, 1,7 m, 2,0 m. W takich samych wysokościach dostępne są bramy i furtki panelowe.

Bramy, furtki czy całe systemy panelowe są w standardzie ocynkowane oraz dodatkowo malowane proszkowo na wskazany kolor z palety RAL.

Łatwość budowy ogrodzeń panelowych powoduje iż montaż wykonasz sam lub zlecić go dowolnej firmę monterskiej. Firma Steelweldng oferuje, także usługi montażu bram panelowych na terenie całej Polski.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego gdzie z przyjemnością doradzimy Państwu w zakresie doboru odpowiednich rozmiarów paneli ich koloru i wszelkich działań około zakupowych.

Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań w dziedzinie bram wjazdowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprawdź poniższe produkty :