Nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia dla każdej posesji

Od początku swojej działalności firma KOWMET zorientowana jest na produkcję, sprzedaż i montaż systemów ogrodzeń i bram. Naszą działalnością jest także produkcja ze stali.  Jako producent ogrodzeń i bram dbamy o najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.

Wszystkie wykonywane ogrodzenia i bramy zabezpieczone są przed niekorzystnymi warunkami użytkowania. Tak wysoką jakość i odporność uzyskaliśmy dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Dbamy o doskonałą dokumentację produktową, nasze produkty są przemyślane i pozbawione wad, możliwe było to dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i wielu pomyślnym realizacjom zamówień przez szereg lat działalności.

Naszą główną misją jest dostarczanie Państwu ogrodzeń i bram które przez lata będą ozdobą Państwa posesji, jednocześnie będą bezobsługowe i  bezawaryjne co w konsekwencji zaowocuje zadowoleniem i satysfakcją z zakupu naszych produktów i usług.

brama przemysłowa do firmy

Zaufaj profesjonalistom

Doskonałe i pewne ogrodzenie na lata

Wszechstronna oferta

Posiadamy nie zwykle bogatą ofertę produktową. W ramach prowadzonej produkcji i sprzedaży możemy zapewnić najlepsze dostępne ogrodzenia panelowe, kute, łukowe i wiele innych. Wszystkie nasze produkty posiadają wysoką jakość i są staranie wykonane.

Atrakcyjne ceny

Długoletnia obecność na rynku pozwalają nam na zapewnienie potencjalnym klientom najlepszych cen na nasze produkty.

Gwarantowana jakość

Gwarantowana najwyższa jakość oferowanych bram i ogrodzeń. Usługa montażowa na najwyższym poziomie. Nasze produkty to solidne konstrukcje które wytrzymają lata.

Profesjonalni pracownicy

Wykwalifikowana kadra pracownicza to pewna i fachowa obsługa zamówień oraz szybki i sprawny montaż ogrodzeń.

Wieloletnia gwarancja

Doskonałość wytwarzanych przez nas bram i ogrodzeń pozwala nam na zapewnienie długoletniej gwarancji na oferowane Państwu produkty.

Doskonałe wsparcie techniczne

Stawiamy ogromny nacisk na wzorową obsługę klienta. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów dlatego też służymy swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.

Szeroka gama produktów

Doskonałe i pewne ogrodzenie, bramy i furtki na lata