+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Nowoczesne i funkcjonalne ogrodzenia dla każdej posesji

Od początku swojej działalności firma KOWMET zorientowana jest na produkcję, sprzedaż i montaż systemów ogrodzeń i bram. Naszą działalnością jest także produkcja ze stali.  Jako producent ogrodzeń i bram dbamy o najwyższą jakość wytwarzanych przez nas produktów.

Wszystkie wykonywane ogrodzenia i bramy zabezpieczone są przed niekorzystnymi warunkami użytkowania. Tak wysoką jakość i odporność uzyskaliśmy dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu. Dbamy o doskonałą dokumentację produktową, nasze produkty są przemyślane i pozbawione wad, możliwe było to dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników i wielu pomyślnym realizacjom zamówień przez szereg lat działalności.

Naszą główną misją jest dostarczanie Państwu ogrodzeń i bram które przez lata będą ozdobą Państwa posesji, jednocześnie będą bezobsługowe i  bezawaryjne co w konsekwencji zaowocuje zadowoleniem i satysfakcją z zakupu naszych produktów i usług.

Ogrodzenia przemysłowe

Zaufaj profesjonalistom

Doskonałe i pewne ogrodzenie na lata

Wszechstronna oferta

Posiadamy nie zwykle bogatą ofertę produktową. W ramach prowadzonej produkcji i sprzedaży możemy zapewnić najlepsze dostępne ogrodzenia panelowe, kute, łukowe i wiele innych. Wszystkie nasze produkty posiadają wysoką jakość i są staranie wykonane.

Gwarantowana jakość

Gwarantowana najwyższa jakość oferowanych bram i ogrodzeń. Usługa montażowa na najwyższym poziomie. Nasze produkty to solidne konstrukcje które wytrzymają lata.

Wieloletnia gwarancja

Doskonałość wytwarzanych przez nas bram i ogrodzeń pozwala nam na zapewnienie długoletniej gwarancji na oferowane Państwu produkty.

Atrakcyjne ceny

Długoletnia obecność na rynku pozwalają nam na zapewnienie potencjalnym klientom najlepszych cen na nasze produkty.

Profesjonalni pracownicy

Wykwalifikowana kadra pracownicza to pewna i fachowa obsługa zamówień oraz szybki i sprawny montaż ogrodzeń.

Doskonałe wsparcie techniczne

Stawiamy ogromny nacisk na wzorową obsługę klienta. Zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów dlatego też służymy swoją fachową wiedzą i doświadczeniem.