+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe idealna ochrona dla obiektów przemysłowych

Bramy przemysłowe to rozwiązania, które są nie tylko trwałe ale przede wszystkim wytrzymałe. Tu kryterium estetyki schodzi na dalszy plan a na głowne czynniki to trwałość i wytrzymałość.

Bramy przemysłowe jak sama nazwa wskazuje są wykorzystywane w obiektach przemysłowych, mają być elementem ogrodzenia, które na długie lata ma służyć ochronie mienia firmy. Walory estetyczne nie są kluczowym czynnikiem wyboru jak w przypadku działek czy posesji prywatnych. Tu liczy się funkcjonalność i brak awaryjności oraz długa żywotność produktu.

Charakter bramy przemysłowej wymusza na jej konstruktorze i wykonawcy obowiązek zastosowania wytrzymałych i doskonałych jakościowo materiałów. Brama taka w porównaniu z bramą stosowaną przy posesjach prywatnych jest przeważnie o wiele dłuższa i wyższa. Fakt ten wymaga zastosowania odpowiedno sztywnej konstrukcji i specjalistycznej budowy całej bramy.

Jedynie sprawdzony i wieloletni producent posiadajacy wykwalifikowana kadrę specjalistów jest w stanie dostarczyc odpowiednie bramy przemysłowe. Dobrze wykonana brama nie ulegnie odkształceniom i pęknięciom w wyniku działajacych na nią naprężęń w czasie pracy. Dobrze wykonana i sprawna brama to jeden z elementów składowych dobrze zabezpieczonego i działającego przedsiębiorstwa.

Standardową techniką zabezpieczania bram przemysłowych przed skutkami korozji i wieloletniego wystawienia na trudne warunki atmosferyczne jest cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe, które to skutecznie zabezpieczają bramy przemysłowe przed uszkodzeniami. Fakt ten przenosi się w prosty sposób na niskie koszty eksploatacyjne takiego rozwiązania.

Spytaj naszego doradcę o stosowane przez nas rodzaje zabezpieczeń antykorozyjnych w przypadku bram przemysłowych.
Nie zapominaj o tym, że najważniejszym elementem każdej bramy, czy to prywatnej, czy przemysłowej jest jakość.

Postaw na Firmę, która zastosuje odpowiednie materiały do produkcji Twojej bramy!
Wybierz doświadczoną ekipę spawaczy, ślusarzy oraz kowali, która zapewni Ci odpowiednią jakość wykonania Twojej bramy!
Zaufaj wiedzy i umiejętnościom fachowców, którzy od lat z powodzeniem wykonują tego typu prace!
Pamiętaj tylko materiały wysokiej jakości, które stosujemy zapewnią długą trwałość twojej bramy!

Już teraz zadbaj nie tylko o Twoją bramę przemysłową Twojej Firmy lecz o całe kompleksowe rozwiązanie w postaci ogrodzenia dedykowanego do obiektów przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej!

Wystarczy jeden telefon a nasz doradca osobiście odwiedzi Państwa Firmę, dokona pomiaru, prześle wycenę i zaproponuje właściwe rozwiązanie.

Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań w dziedzinie bram wjazdowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprawdź poniższe produkty :