+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Bramy przesuwne

Bramy przesuwne doskonałej jakości

Firma KowMet posiada w swojej ofercie bramy przesuwne na konstrukcji stalowej. Bramy wykonujemy z najwyższej jakości profili stalowych. Wszystkie nasze bramy stalowe przesuwne zabezpieczamy przed korozją ocynkiem ogniowym i lakierem proszkowym. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, z wieloletnim doświadczeniem specjalistycznym w zakresie spawania i obróbki metali. Nasi pracownicy gwarantują wykonanie bram przesuwnych z dbałością o wysoką jakość produktu oraz wieloletnią bezawaryjną eksploatację i komfortowe użytkowanie.

Stalowa brama przesuwna to jedne z najpopularniejszch na rynku. Tego typu bramy wybierane są zarówno przez klientów z sektora prywatnego jak i przemysłowego.

Prostota wykonania bramy przesuwnej przekłada się na długi czas eksploatacji. Brama tego typu wymaga prostej automatyki ponieważ do jej poprawnego działania wystarczy jeden silnik i prosta konstrukcja prowadnic. W przypadku bram dwuskrzydłowych sprawa jest bardziej skomplikowana. Brama dwuskrzydłowa wymaga już dwóch silników, których konstrukcja jest bardziej podatna na awarie i uszkodzenia. Sam proces przygotowania terenu pod bramę przesuwną nie wymaga idealnie równego podłoża co przekłada się na niższe koszty przygotowania nieruchomości pod taka inwestycję.

Najbardziej popularną wielkością bramy przesuwnej na rynku jest brama 4-metrowa. Nie jest to jednak jedyny wariant dostępny na rynku. Występują zarówno dłuższe, jak i znacznie krótsze. Bramy tego typu są idealne dla każdej działki zapewniają prosty nie zajmujący dużo miejsca wjazd na posesję.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego z naszą firmą. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, krótkie terminy i fachową obsługę w zakresie produkcji i montażu bram przesuwnych.

Kupując nasze produkty inwestują Państwo w wysoką jakość i niezawodne działanie przez wiele lat.

Jeśli szukają Państwo innych rozwiązań w dziedzinie bram wjazdowych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Sprawdź poniższe produkty :