+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Ogrodzenia panelowe

Systemy ogrodzeń panelowych to:

Doskonała wytrzymałość na lata

Doskonałe materiały i ocynkowana stal zapewniają odporność na niekorzystne warunki pogodowe a tym samym zapewniają bezproblemową eksploatację na lata.

Estetyczny wygląd

Produkowane na naszej lini produkcyjnej panele ogrodzeniowe są wręcz doskonałe. Cyfrowo sterowana linia produkcyjna zapewnia niesamowitą powtarzalność elementów. Mimo swojej prostej budowy nasze ogordzenia panelowe są bardzo estetyczne co przekłada się na równie estetyczny wygląd wykonanego dla naszych klientów ogrodzenia.

Szybki i łatwy montaż

Nasze ogrodzenia są ogrodzeniami systemowymi. Ten fakt powoduje iż ich montaż jest szybki i dziecinnie prosty. Każdy szczęśliwy nabywca może zamontować panele ogrodzeniowe we własnym zakresie lub skorzystać z opcji montażu przez wykwalifikowaną ekipę monterską.

Ogrodzenia panelowe - montaż i produkcja
Ogrodzenia panelowe - montaż i produkcja

Szeroki wachlarz rozwiązań

Nasze systemy ogrodzeń panelowych to rozwiązanie kompleksowe. Na system składają się nie tylko panele ogrodzeniowe ale też inne elementy systemu jak łączniki, słupki ogrodzeniowe, podmurówka, bramy itd. Idealne spasowanie wszystkich elementów zapewnia łatwą i szybką instalację. Wszystkie elementy systemu wykonane są z najwyższej jakości materiałów co zapewnia im taką samą trwałość jaką posiadają same panele ogrodzeniowe. Tak zbudowany system daje gwarancję niezawodności przez lata.

Nasze systemy to:

  • Panele ogrodzeniowe w wielu rozmiarach i kolorach z palety barw RAL
  • Ogrodzenia panelowe 3d czyli ogrodzenia z przetłoczeniem
  • Ogrodzenia panelowe 2d czyli proste bez przetłoczeń
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna dzięki zwartej solidnej konstrukcji
  • Zabezpieczenie antykorozyjne dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu

Fakty warte zapamiętania!!!

Ogrodzenia panelowe to idealne rozwiązanie na ogrodzenie prywatnej posesji ale także terenów przemysłowych, miejskich, sportowych, parkingów, supermarketów itp. Idealnie sprawdzają się jako materiał na kojec dla psa czy zabudowę osiedlowego śmietnika.

Nasza firma pomoże Państwu w wyborze idealnego rozwiązania które spełni wszystkie stawiane wymogi. Produkujemy panele ogrodzeniowe w wielu rozmiarach i kolorach. Świadczymy też usługi montażu na terenie całej Polski.

Galeria: