+48 788 555 711
+48 578 448 898

oferta@ogrodzeniapanelowepolska.pl

Pon-pt 8-16
Sob 9-15

Jakie ogrodzenie wybrać dla domu modułowego czy mobilnego?

Jeśli posiadamy własny domek modułowy czy mobilny na własnej działce, warto go ogrodzić. Pytanie, jakie ogrodzenie wybrać, by zgodnie z całą filozofią domków mobilnych nie przepłacić, ale osiągnąć zadowalający efekt?

Jeśli dopiero co nabyliśmy domek mobilny, a posiadamy już swoją działkę, na której go posadowimy, warto pomyśleć o jego ogrodzeniu, by zapewnić większe bezpieczeństwo i poczucie prywatności. Zacznijmy od określenia, w jakiej okolicy położona jest posesja. Szczególnie istotna jest odległość od wody, która ma wpływ na wybór ogrodzenia i jego gwarancję.

W każdym razie dla domów modułowych, szczególnie polecane są dwa typy ogrodzeń: ogrodzenia panelowe i ogrodzenia siatkowe.

Ogrodzenia siatkowe to najtańsza i najprostsza metoda na ogrodzenie posesji. Bardzo często tego typu ogrodzenia wybierana są na ogrodzenia tymczasowe, jednak w przypadku domków mobilnych mogą stanowić rozwiązanie na lata. Zazwyczaj do wyboru jest kilka kolorów siatek a dodatkowo można wybrać idealnie współgrające ze sobą pozostałe elementy montażowe jak słupki, daszki, obejmy czy naciągi.

Ogrodzenia panelowe to zaś większa estetyka, lepsza wytrzymałość i kompleksowość tego rozwiązania. Na system składają się nie tylko panele ogrodzeniowe ale też inne elementy systemu jak łączniki, słupki ogrodzeniowe, podmurówka, bramy itd. Idealne spasowanie wszystkich elementów zapewnia łatwą i szybką instalację. Wszystkie elementy systemu wykonane są z najwyższej jakości materiałów co zapewnia im taką samą trwałość jaką posiadają same panele ogrodzeniowe. Tak zbudowany system daje gwarancję niezawodności przez lata.