Ogrodzenia panelowe łukowe

Ogrodzenia panelowe łukowe

Systemy ogrodzeń panelowych łukowych to:

[cms_fancybox_single fancy_style=”style1″ icon_fontawesome=”fa fa-check” title_item=”Totalna nowość na Polskim rynku” small_style=”” cms_template=”cms_fancybox_single.php”]Nowoczesne i nie powtarzalne . [/cms_fancybox_single][cms_fancybox_single fancy_style=”style1″ icon_fontawesome=”fa fa-check” title_item=”Nowoczesny elegancki wygląd” small_style=”” cms_template=”cms_fancybox_single.php”]Ogrodzenia panelowe łukowe zachowują niską cenę tak jak zwykłe ogrodzenia panelowe ale mają dużo ładniejszy kształt i są bardziej eleganckie. Tego typu ogrodzenia nada się idalnie na ogrodzeni rezydencji lub firmy.[/cms_fancybox_single]

Ogrodzenia panelowe łukowe

Elegancka alternatywa

System ogrodzeń panelowych łukowych to świetna alternatywa dla zwykłych paneli i dużo tańsza opcja w porównaniu z ogrodzeniami palisadowymi czy też łupanymi. Cały system jest rozwiązaniem kompleksowym. Składa się z dedykowanych słupków ogrodzeniowych, łączników i podmurówki które wspólnie tworzą spójną całość.

Nasze systemy to :

  • Panele ogrodzeniowe w wielu rozmiarach i kolorach z palety barw RAL
  • Wysoka wytrzymałość mechaniczna dzięki zwartej solidnej konstrukcji
  • Zabezpieczenie antykorozyjne dzięki cynkowaniu ogniowemu i malowaniu proszkowemu

 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich ogrodzeń do Państwa posesji. Oferujemy również profesjonalny montaż przeprowadzony przez nasza ekipę monterską.

Galeria